nastavení jazyka
Deutsch
English
Polsky
Romanesc
Magyar
Písmo:  Standardní  |  Velké
 
 
 
 

 

Úvodní stránka>>Síť>>Rakousko>>Příslušnost podle země AVUS Graz
Graz

AVUS Graz

AVUS worldwide claims service
GmbH & Co.KG


A-8010 Graz, Rechbauerstraße 4
Telefon: +43 (0)316 8022-0   
Telefax: +43 (0)316 8022-9100

office@avus-group.com


Příslušnost pro spolkové země příp. země:

Vedoucí oddělení
Mag. Josef Schörghuber, Prokurista
+43 (0)316 8022-132
josef.schoerghuber@avus-group.com

 

Referenti
Mag. Nikolaus Baldauf

+43 (0)316 8022-102
nikolaus.baldauf@avus-group.com

 

Mag. Alexandra Woschitz
+43 (0)316 8022-146
alexandra.woschitz@avus-group.com


Mag. Peter Hronek

+43 (0)316 8022-116

Peter.hronek@avus-group.com


Prok. Dr. Peter Korajman
+43 (0)316 8022-127

peter.korajman@avus-group.com

 

Mag. Iva Lang

+43 (0)316 8022-123

iva.lang@avus-group.com

 

Mag. Snjezana Vucic
+43 (0)316 8022-137
snjezana.vucic@avus-group.com

Mag. Peter Hronek

+43 (0)316 8022-116

peter.hronek@avus-group.com

Mag. Josef Schörghuber, Prokurist
+43 (0)316 8022-132
josef.schoerghuber@avus-group.com


Vedoucí oddělení

Nikolaus Baldauf

+43 (0)316 8022-102

nikolaus.baldauf@avus-group.com

 

Referent (Polsko, Estonsko, Litva, Lotyšsko)

Mag. Richard Walcher
+43 (0)316 8022-138
richard.walcher@avus-group.com

 

Referenti (Polsko)

Milena Palczynska

+43 (0)316 8022-134
milena.palczynska@avus-group.com


Sylwia Weglinska

+43 (0)316 8022-151
sylwia.weglinska@avus-group.com


Claudia Suppan
+43 (0)316 8022-135
claudia.suppan@avus-group.com