nastavení jazyka
Deutsch
English
Polsky
Romanesc
Magyar
Písmo:  Standardní  |  Velké
 
 
 
 

 

Úvodní stránka>>Síť>>Rakousko>>Příslušnost podle země Peter L. Botham GmbH
Wien

Peter L. Botham GmbH

 

A-1030 Wien, Ungargasse 64-66, Stiege 1, Top 210
Telefon: +43 (0)1 5054363-0

Telefax: +43 (0)1 5054363-9245

office.botham@avus-group.com

 


Příslušný za škodní případy v:

Velká Británie, Irsko, Malta, Kypr, USA, Kanada, Island

Head of Office

Mag. Margit Böhme
+43 (0)1 5054363-233
margit.boehme@avus-group.com
 

Assistant head of office

Judith Rauscher, BA
+43 (0)1 5054363-240
judith.rauscher@avus-group.com
 

Manager customer relations
Mag. Markus Dienstkoch
+43 (0)1 5054363-235
markus.dienstkoch@avus-group.com
 

 

Claims handler

Mag. Adriane Holzinger

+43 (0)1 5054363-231

adriane.holzinger@avus-group.com

 

Gertrude Groschl

+43 (0)1 5054363-237

gertrude.groschl@avus-group.com

 

Mag. Kathrin Hopfgartner

+43 (0)1 5054363-239

kathrin.hopfgartner@avus-group.com