Válasszon
Deutsch
English
Polsky
Romanesc
čeština
font:  standard  |  large
 
 
 
 

 

Ausztria>>Länderzuständigkeit Botham GmbH Wien (HU)
Wien

Peter L. Botham GmbH 

 

A-1040 Wien, Gärtnergasse 15

Telefon: +43 (0)1 5054363

Telefax: +43 (0)1 5054914

office.botham@avus-group.com

 


A következő területeken történt káresetekben illetékes:

Nagy-Britannia, Irország, Málta, Ciprus, USA, Kanada, Izland?????????????

Head of Office

Mag. Margit Böhme
+43 (0)1 5054363-17
margit.boehme@avus-group.com

 

Assistant head of office

Judith Rauscher, BA
+43 (0)1 5054363-13
judith.rauscher@avus-group.com


Manager customer relations
Mag. Markus Dienstkoch
+43 (0)1 5054363-18
markus.dienstkoch@avus-group.com


 

Claims handler

Mag. Adriane Holzinger

+43 (0)1 5054363-10

adriane.holzinger@avus-group.com

 

Gertrude Groschl

+43 (0)1 5054363-16

gertrude.groschl@avus-group.com

 

Mag. Kathrin Hopfgartner

+43 (0)1 5054363-20

kathrin.hopfgartner@avus-group.com