Lingvistic
Deutsch
English
Polsky
cestina
Magyar
Schrift:  Standard  |  Groß
 
 
 
 

 

Pagina de pornire >>Retea>>Austria>>Peter L. Bothem GmbH Wien
Wien

Peter L. Botham GmbH

 

A-1030 Vienna, Ungargasse 64-66, Stiege 1, Top 210
Phone: +43 (0)1 5054363-0

Fax:     +43 (0)1 5054363-9245

office.botham@avus-group.com


competent pentru regiuni respectiv tari

Marea Britanie, Irlanda, Malta, Cipru, Canada, Statele Unite, Islanda

Head of Office

Mag. Margit Böhme
+43 (0)1 5054363-233
margit.boehme@avus-group.com
 

Assistant head of office

Judith Rauscher, BA
+43 (0)1 5054363-240
judith.rauscher@avus-group.com
 

Manager customer relations
Mag. Markus Dienstkoch
+43 (0)1 5054363-235
markus.dienstkoch@avus-group.com
 

 

Claims handler

Mag. Adriane Holzinger

+43 (0)1 5054363-231

adriane.holzinger@avus-group.com

 

Gertrude Groschl

+43 (0)1 5054363-237

gertrude.groschl@avus-group.com

 

Mag. Kathrin Hopfgartner

+43 (0)1 5054363-239

kathrin.hopfgartner@avus-group.com